startujeme již 1. Září 2019

náš tým

Po celou dobu jízdy je vám k dispozici jeden z našich zkušených instruktorů.

PETR LISA

Petr Lisa dosáhl špičkové úrovně nejenom v oblasti simracingu, ale i v klasickém motorsportu. Jako několikanásobný mistr republiky v jízdě na simulátoru dokázal následně prorazit i v reálném světě motorsportu.

Pavel Dyk

Pavel začínal jako simracer a získal několik titulů Mistra republiky v sérii Virtual Octavia Cup a Porsche e-Cup a má za sebou několik startů v závodech s vozem Norma M30. Společně s Petrem Lisou se na základě svých zkušeností podílel na vývoji simulátoru ElektraX. Je odborníkem na telemetrii a coaching a také trénuje národní tým při přípravách na FIA motorsport games.

Jaroslav "Jardier" Honzík

Jardier se řadí mezi světovou špičku simracingu a usedl také do reálného vozu, kdy vyhrál mistrosvství republiky BMW 130i Challange a stal se vícemistrem v sérii Ford Fiesta Cup. Je trojnásobným vítězem Apex On-line Racing Project Cars 2, vícemistr světa SMS-R On-line Project Cars 2 a za svou bohatou e-závodní kariéru dosáhl mnoha dalších úspěchů.

Michal Blažek

Přední český simracer, který se pravidelně umisťuje na stupních vítězů ve virtuálních závodech. Za tým Lenovo jezdí sérii Virtual GP, kde v roce 2018 obsadil 3. místo. Také se stal vícemistrem šampionátu Virtual Octavia Cup. Ve volných chvílích se věnuje rallycrosu.

Michal Šmídl

V současné době je Michal nejúspěšnějším českým simracerem jezdícím sérii Virtual GP za tým Predator a  čtyřikrát za sebou tuto sérii vyhrál. Začínal před desíti lety na PlayStationu a výhrou ve Světovém závodě Project CARS pořádaném výrobcem automobilů Ginetta se dostal do světové špičky simracerů. Za tým Redline získal druhé místo v šampionátu SMS-R Championship by ESL a momentálně je pozván na závod nejlepších světových simracerů eROC 2019.

Poraž šampióna

Petr Lisa před šesti lety spolu s Pavlem Dykem založili společnost Motorsport Simulator. Jeho mottem je: Born to be first. (volně přeloženo Zrozen pro vítězství). Vedle motorsportu a simracingu patří k jeho koníčkům i hudba a všechny možné sporty. Je několikanásobným mistrem republiky v jízdě na simulátoru.